Елеватор
Головне:
Елеватор

«ДПЗКУ» напередодні сезону перевіряє виробничо-технічні потужності

«ДПЗКУ» напередодні сезону перевіряє виробничо-технічні потужності

На філіях АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» триває перевірка матеріально-технічної бази підприємств щодо їх готовності до приймання зерна врожаю 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ.

Станом на 14 червня перевірку виробничо-технічних потужностей пройшли всі 9 філій східного регіону – Кальчицький елеватор, Легендарненський елеватор, Роїйський елеватор, Солідарненський елеватор, Харківський КХП №2, Білоколодязький елеватор, Сахновщинський елеватор, Ізюмський КХП, Савинський елеватор. Також проведена перевірка частини філій центрального регіону.

На філіях була проведена низка робіт для збільшення енергоефективності підприємств, перевірка виробничо-технічних потужностей, вагового господарства та лабораторного обладнання. Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю.

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Має найбільш розгалужену мережу філій в Україні, представлена у 23-х областях України, та володіє елеваторними потужностями в обсязі 3,75 млн. тонн.

Нагадаємо, «ДПЗКУ» стає екологічно відповідальним підприємством. Також ми повідомляли, що «ДПЗКУ» закупопуватиме зерно нового врожаю за новим напрямком.

Журнали