Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ДПЗКУ закупопуватиме зерно нового врожаю за новим напрямком

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розширює новий напрямок товарно-грошового авансування сільгосптоваровиробників – «Посівний».

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Напрямок «Посівний» передбачає надання сільгосптоваровиробникам необхідних їм мінеральних добрив, насіння, ЗЗР та грошей (товарно-грошове авансування) для проведення посівної кампанії. В рамках проведення даного напрямку також передбачено укладання договору/біржового договору поставки зерна майбутнього врожаю. Корпорація авансуватиме аграріїв грошами під передачу в заставу нового врожаю за аграрною розпискою та укладання договору страхування. Додатково укладається договір поставки товарно-матеріальних цінностей на обрані с/г виробником ТМЦ.

Напрямок «Стандартний» передбачає фінансування с/г товаровиробників виключно грошовими коштами в рамках укладеного договору/біржового договору поставки зерна майбутнього врожаю за умови наявності у останніх посівів зернових заявленої культури, що будуть застраховані та передані в заставу  АТ «ДПЗКУ» за аграрною розпискою чи договором застави.

В рамках реалізації напрямку «Посівний» на частину попередньої оплати с/г товаровиробник отримує обрані ним товарно-матеріальні цінності, а іншу частину попередньої оплати отримує грошовими коштами.

Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Нагадаємо, ДПЗКУ розпочала форвардні закупівлі зерна нового врожаю. Також ми писали, що ДПЗКУ стає екологічно відповідальним підприємством.