Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«ДПЗКУ» стає екологічно відповідальним підприємством

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та Державна екологічна інспекція України підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Меморандум передбачає екологізацію агропромислового комплексу України згідно вимог Європейського союзу.

Напрями співробітництва сторін передбачають розробку та втілення концепції «ДПЗКУ» – зелена компанія», що визначає комплекс заходів з перетворення виробничих потужностей Товариства на сучасні високотехнологічні та дружні до довкілля комплекси.

Зокрема, корпорація бере на себе зобов’язання привести у відповідність до чинного екологічного законодавства діяльність підприємств Товариства, проведення екологічної експертизи всіх власних виробничих потужностей, забезпечити системне здійснення екологічного аудиту.

В рамках співробітництва Державна екологічна інспекція надаватиме консультаційну допомогу щодо ефективної модернізації потужностей підприємства, а також проводитиме інформаційно-навчальну кампанію (семінари, тренінги, конференції) для аграріїв про природоохоронні вимоги до виробництва. Це дозволить впровадити безпечні технології на виробництві та забезпечити дотримання вимог екологічного законодавства. В подальшому планується створення інформаційних центрів екологічної освіти для працівників аграрної галузі.

Нагадаємо, в «ДПЗКУ» відновлюють Раду директорів.

Журнали