Елеватор
Головне:
Елеватор

До кінця року на дорогах працюватиме 50 комплексів зважування авто у русі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На автодорогах триває влаштування сучасних комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”) для захисту дорожнього покриття від руйнування вантажівками.

Нові WiM комплекси проходять калібрування та вводяться в експлуатацію, повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Шість WiM на під’їздах до столиці сертифіковано, один комплекс введено в експлуатацію в Полтавській області на М-22. Зараз Укравтодор веде роботи на 11 майданчиках. Укрінфрапроєкт облаштував 8 WiM на М-21, Н-01, Н-26, Р-15, Н-16, Н-09 та М-24. Триває їх калібрування. По одному WiM на трасі Київ-Чоп у Львівській області калібрування вже завершено. На 12 майданчиках Укрінфрапроєкту триває монтаж. У підсумку до кінця року отримаємо близько 50 комплексів «Зважування у русі», щоб кошти платників податків йшли на нові дороги, а не ремонт старих», – зазначив очільник відомства Владислав Криклій.

Паралельно з цим у співпраці з Укртрансбезпекою та Галузевим центром цифровізації і кібербезпеки Міністерство інфраструктури завершує впровадження єдиної системи контролю зважування – Weigh Control System.

Вона передбачає автоматичну фіксацію перевантажених транспортних засобів, притягнення до відповідальності у разі перевищення габаритно-вагових норм, а також планування ремонту та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху.

Система поєднує в собі Центр обробки даних (ЦОД ГВК), системи отримання інформації з WiM комплексів Укртрансбезпеки, Укравтодору та інших утримувачів доріг, з мобільних та стаціонарних пунктів зважування автотранспорту, а також з вагових комплексів портів та стивідорних компаній. Додатково планується включити в дане рішення системи відеофіксації та метеостанції для повного контролю.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ