Елеватор
Головне:
Елеватор

Ціни на ячмінь на внутрішніх елеваторах і в портах перейшли до зниження

Після зростання на початку поточного місяця закупівельні ціни трейдерів на ячмінь на лінійних елеваторах і зернових терміналах чорноморських портів перейшли до зниження, повідомляє AgroTimes.

За останні два тижні закупівля ячменю залежно від базису торгівлі подешевшала на 50-200 грн./тонна. Для прикладу, якщо 7 лютого СП «НІБУЛОН» на своєму морському терміналу в Миколаєві платила за зернову 4900 грн./тонна, то наприкінці минулого тижня ціна впала до 4750 грн./тонна, а на сьогодні складає вже 4700 грн./тонна. За цей же час в філіалах компанії у внутрішніх областях ціни закупівлі зернової знизилися з 4300-4600 грн./тонна до 4150-4400 грн./тонна.

Зниження внутрішніх закупівельних цін на ячмінь відбувається на фоні відносної стабілізації експортної ціни на рівні 192-195 $/тонна FOB-Чорноморські порти через малий обсяг пропозиції зернової, яка здебільшого обмежена автомобільними партіями.

Разом з тим, ті експортери, які системно торгують ячменем і зацікавлені в стабільному поповненні запасів,  зберігають високі ціни закупівлі. Так, компанія «Кернел» з початку лютого закуповує ячмінь в порту Чорноморська по незмінній ціні – 5000 грн./тонна.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!