Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Ціни на ячмінь на внутрішніх елеваторах і в портах перейшли до зниження

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Після зростання на початку поточного місяця закупівельні ціни трейдерів на ячмінь на лінійних елеваторах і зернових терміналах чорноморських портів перейшли до зниження, повідомляє AgroTimes.

За останні два тижні закупівля ячменю залежно від базису торгівлі подешевшала на 50-200 грн./тонна. Для прикладу, якщо 7 лютого СП «НІБУЛОН» на своєму морському терміналу в Миколаєві платила за зернову 4900 грн./тонна, то наприкінці минулого тижня ціна впала до 4750 грн./тонна, а на сьогодні складає вже 4700 грн./тонна. За цей же час в філіалах компанії у внутрішніх областях ціни закупівлі зернової знизилися з 4300-4600 грн./тонна до 4150-4400 грн./тонна.

Зниження внутрішніх закупівельних цін на ячмінь відбувається на фоні відносної стабілізації експортної ціни на рівні 192-195 $/тонна FOB-Чорноморські порти через малий обсяг пропозиції зернової, яка здебільшого обмежена автомобільними партіями.

Разом з тим, ті експортери, які системно торгують ячменем і зацікавлені в стабільному поповненні запасів,  зберігають високі ціни закупівлі. Так, компанія «Кернел» з початку лютого закуповує ячмінь в порту Чорноморська по незмінній ціні – 5000 грн./тонна.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!