Елеватор
Головне:
Елеватор

Бердянський філіал «Аскет Шиппінг» збільшує перевалку зернових вантажів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Напередодні нового сезону стивідорська компанія «Аскет Шиппінг» посилила в Бердянському морському порту парк техніки для перевалки макухи і шротів.

Зокрема, за повідомленням компанії в Facebook, введено в експлуатацію новий стрічковий конвеєр і мобільні пересувні бункери з розробленою фахівцями «Аскет Шиппінг» новою конструкцією механізму.

«Наші плани на першу половину МР – щомісяця перевалювати близько 150 тис. тонн вантажів. У вересні ми почали накопичення шроту соняшнику, макухи і насіння соняшнику, експортні відправки плануються в жовтні», – розповіла директор бердянської філії «Аскет Шиппінг» Вікторія Абрєєва.  

У вересні «Аскет Шиппінг» в Бердянську зберіг високі темпи перевалки зернових вантажів. Компанія відвантажила 146 тис. тонн пшениці, ячменя, гороха, соєвого шрота до Лівії, Єгипту, Туреччини, Ізраїлю, Греції та Італії.

Читайте також: Херсонська філія «Аскет Шиппінг» уже прийняла 72 тис. тонн соняшникового шроту нового врожаю, Із початку 2020/21 МР вантажообіг Миколаївського філіалу «Аскет Шиппінг» склав 250 тис. тонн.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ