Елеватор

«Аскет Шиппінг» розширив можливості стивідорного напрямку в Бердянську

«Аскет Шиппінг» розширив можливості стивідорного напрямку в Бердянську

Стивідорні можливості «Аскет Шиппінг» розширилися у січні 2022 року. Потужність технологічних ліній компанії тепер дозволяє вести одночасне завантаження шести суден.

Про це повідомляє пресслужба «Аскет Шиппінг».

Стимулом для розширення стивідорного сервісу стала надзвичайно висока для січня завантаженість причалів порту.

«Під обробкою портового оператора «Аскет Шиппінг» одночасно вже знаходяться п’ять зернових суден, а шосте – на підході з постановкою до причалу № 8, – повідомив СЕО «Аскет Шиппінг» Микола Гапєєв, – Стивідорні бригади виробничого відділення виконують завантаження суден на причалах Бердянського морського порту одночасно на сім технологічних ліній. При цьому в роботі використовується близько двадцяти одиниць технологічного перевантажувального обладнання, більша частина якого була модернізована силами «Аскет Шиппінг», або була виготовлена безпосередньо за нашими розробками».

СЕО «Аскет Шиппінг” зазначає, що з початку 2022 року з Бердянського порту активізувався експортний трафік зернових вантажів, що є не характерним для середини зими. При цьому 30% перевалки зерна в порту забезпечує припортовий складський комплекс «Аскет Шиппінг» місткістю близько 80 тис. тонн, який відіграє особливу роль у залученні зернових вантажів у Бердянський порт.

«За підсумками 2021 року обсяг оброблених вантажів компанії «Аскет Шипінг» у Бердянську становив 1 млрд 008 тис. тонн, з них власна перевалка – 976 тис. тонн. Це приблизно 60 відсотків від загальної перевалки Бердянського морського порту», – додав Микола Гапєєв.

Нагадаємо, «Аскет Шиппінг» збільшив ємність одночасного зберігання до 100 тисяч тонн у Бердянську. Також ми писали, що «Аскет Шиппінг» сформував свої потужності річкових перевезень.