Елеватор
Головне:
Елеватор

«Аскет Шиппінг» перевалив в Бердянському порту понад 1,2 млн тонн зернових вантажів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Бердянський морський порт у 2020 році показав позитивну динаміку вантажоперевалки. Гідний внесок у залучення нових вантажопотоків вніс портовий оператор «Аскет Шиппінг».

За повідомленням компанії, з початку року обсяг перевалки «Аскет Шиппінг» в Бердянському морському порту становив 1,258 млн тонн зернових і харчових вантажів.

«З початку року «Аскет Шиппінг» завантажив 207 судів. Середній дедвейт оброблюваних судів – 7-8 тис. тонн. Найбільше судно, яке завантажили в цьому році – Lady Speranza, 14,6 тис. тонн пшениці призначенням на Лівію. Оперуємо в основному пшеницею, оскільки це пріоритетна культура вантажовідправників нашого регіону. Кукурудза в нашому регіоні не особливо поширена, тому обсяги її експортної перевалки в Бердянську невеликі», – зазначила директорка бердянської філії Вікторія Абрєєва.

З розвитком виробничої бази в 2020 році «Аскет Шиппін» розширив можливості обробки технологічно складних харчових вантажів. Обсяг перевалки продуктів переробки олійних культур, шротів і макух в Бердянському порту склав з початку року 64,5 тис. тонн.

У Бердянському морському порту компанія «Аскет Шиппінг» є найбільшим портовим оператором.

Читайте також: «Аскет Шиппінг» продовжує модернізацію перевантажувальної техніки

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ