Елеватор

«Аскет Шиппінг» продовжує модернізацію перевантажувальної техніки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Стивідорна компанія «Аскет Шиппінг»  продовжує  модернізувати свою перевантажувальну техніку . Завдяки цьому збільшилось відвантаження агропродукції на експорт, зокрема, в Бердянському морському порту.

Так, для прийому вантажу з автотранспоту в компанії спроектували пересувні приймальні бункери не із шнековим, як використовували раніше, а зі скребковим робочим органом. Перші машини, побудовані за проектом «Аскет Шиппінг»,  вже почали роботу – вони при швидкості конвеєрної стрічки 3 м/сек вантажать на судно до 300 тонн/год.

«Якщо за весь 2019 рік нами було відвантажено на експорт близько 50 тис. тонн харчових вантажів, то з початку цього року стивідори «Аскет Шиппінг» вже відвантажили 70 тис. тонн, а до кінця 2020 року ми плануємо довести відвантаження насипних харчових до 100 тис. тонн. Очікуємо, що наш річний обіг експортних харчових вантажів в Бердянському морському порту зросте вдвічі», – повідомив заступник директора з регіонального розвитку компанії Андрій Харченко колонці для сайту «Агрологістика».

Він підкреслив, що за нинішніх умовах нестачі потужностей зі зберігання із перевалки зернових та харчових вантажів в українських портах немає. А це означає, що конкуренція посилюється, і стивідорам необхідно докладати більше зусиль Гнучкість і можливість запропонувати ринку нові ефективні технологічні рішення можуть мати зараз вирішальне значення.

Читайте також: Із початку 2020/21 МР вантажообіг Миколаївського філіалу «Аскет Шиппінг» склав 250 тис. тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями