Агрономія
Головне:
Агрономія

«Укрлендфармінг» переходить на рідкі добрива

У групі компаній «Укрлендфармінг» намагаються менше працювати з сухими добривами, які є менш ефективними в умовах посухи, особливо навесні. Тож відмовилися від карбаміду, селітри, натомість працюють із дешевшим безводним аміаком, який має пролонговану дію, або КАС.  

Про це AgroTimes розповів заступник керівника департаменту агровиробничої діяльності ГК «Укрлендфармінг» Віктор Єсипенко.

«Цього року пробуватимемо диференціювати внесення азотних добрив, зокрема, вноситимемо КАС у міжряддя на кукурудзі у фазу 7 – 10 листка. Це будуть невеликі площі, бо в основному з осені вносимо безводний аміак, який не можна розділити на частини. Якщо отримаємо на кукурудзі добрий результат, матимемо прибавки врожайності, і будемо міркувати, як працювати далі», – сказав Віктор Єсипенко.  

Окрім того, в холдингу переходять на дробне внесення азотних добрив на озимині – під час відновлення вегетації та у фазу кущення/вихід в трубку. А також максимально намагаються вносити добривп сівалками в ґрунт під час сівби.

За словами, заступника керівника департаменту, в майбутньому планують перейти на рідкі комплексні добрива, але для цього треба переобладнати сівалки, а це додаткові інвестиції.

Нагадаємо, «Укрлендфармінг» збільшує площі під ярими культурами. Як повідомлялося, в «Кусто Агро» нова технологія внесення рідких добрив дала 10% прибавки врожайності кукурудзи.

Журнали