Агрономія
Головне:
Агрономія

Стан озимої пшениці на полях ІМК в цілому добрий

Стан посівів озимої пшениці ІМК на Чернігівщині, Полтавщині та Сумщині в цілому оцінюється як добрий.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

За словами директора з виробництва ІМК Миколи Пилипенко, стан озимої пшениці на полях ІМК в цілому добрий, на деяких площах – задовільний. Восени посів був проведений в оптимальні терміни та в якісно підготовлений ґрунт, що дало змогу отримати дружні сходи заданої густоти.

«Певне занепокоєння виникло по Сумщині, де посів проводили у сухий ґрунт, так як у вересні й жовтні опадів практично не було, та все ж сходи отримали, хоч і майже перед завершенням вегетації. Незважаючи на зимові та весняні морози, льодяну кірку, місцями незначний сніговий покрив, рослини озимої пшениці відновили вегетацію, і наразі їх стан задовольняє агрономічну службу», – зауважив він.

За словами Миколи Пилипенка, зараз озима пшениця перебуває в стадії кущення і активно відновлює вегетацію. Цьому сприяли прохолодна з дощами погода під час відновлення вегетації культури, проведене вчасно та якісно підживлення азотними добривами за допомогою придбаних нових розкидачів Аmazone, а також закриття вологи боронуванням.

«Готуємося до позакореневого підживлення та догляду за культурою по відпрацьованій технологічній карті, щоб забезпечити гарний врожай», – підсумував Микола Пилипенко.

Нагадаємо, в ІМК розказали про підготовку до посівної кампанії. Також ми писали про те, що ІМК здійснює масштабне оновлення парку агротехніки.