Техніка

ІМК здійснює масштабне оновлення парку агротехніки

Бюджет інвестицій компанії в оновлення агротехніки в 2020 році був одним з наймасштабніших за всю історію ІМК. Утім, на 2021 рік запланували придбання ще понад 30 одиниць сільгосптехніки та близько 40 одиниць автотранспорту.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«У 2020 році компанія взяла в операційну оренду 10 важких тракторів Fendt 1050, 26 легких тракторів New Holland T6070, 34 трактори середньої потужності New Holland T7060, 14 навантажувачів Dieci. Також придбано 4 трактори JD 8345R для виконання операцій, що потребують найвищої точності», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, щоб вкладатися в агротехнологічні строки виконання операцій з захисту рослин, ІМК поповнила парк 4-ма обприскувачами John Deere M4040 та обприскувачем Tecnoma Laser. Також суттєво посилили парк ґрунтообробної техніки розкидачами мінеральних добрив та сівалками.

 «Операційна стратегія ІМК передбачає планове оновлення парку сільгосптехніки та автомобілів. Одиниці агротехніки, що мають значний наробіток, поступово виводяться з експлуатації. Ми підтримуємо активну комунікацію з постачальниками, стежимо за новинками ринку, і те, що нас зацікавлює, намагаємося одразу випробувати на власних полях, щоб знати, чи підходить це для наших умов», – додають у компанії.

Нагадаємо, в ІМК урожайність кукурудзи на 77% перевищує середню по країні.