Агромаркет

Syngenta застосує технології штучного інтелекту Insilico Medicine для ЗЗР

Syngenta Crop Protection об’єднує зусилля з компанією Insilico Medicine щодо застосування технологій штучного інтелекту (ШІ) для прискореної розробки нових ефективних рішень для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, бур’янів і шкідників. Про це AgroTimes повідомили в компанії.

 «Співпраця з Insilico Medicine означає, що Syngenta матиме змогу використовувати величезний потенціал і можливості ШІ для розробки сталих рішень нового покоління ЗЗР у рамках виконання зобов’язань інвестувати 2 млрд дол. США у проривні відкриття у сфері сталого ведення сільського господарства», — зазначила  керівник підрозділу досліджень із захисту рослин компанії Syngenta Камілла Корсі.

На її переконання, використання штучного інтелекту стане вирішальним кроком на шляху трансформації сільського господарства.

Використання ШІ й алгоритмів глибинного машинного навчання може трансформувати концепцію розробки нових рішень у галузі ЗЗР протягом усього циклу — від сівби до збирання врожаю. Тісно співпрацюючи з Syngenta, Insilico Medicine планує застосовувати свою технологію генерації малих молекул на основі ШІ-рішень для розробки діючих речовин та молекул екостійких продуктів нового покоління.

«Штучний інтелект розроблено з нуля для дуже точних хімічних речовин для захисту здоров’я людини, які водночас безпечні як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Цей досвід надзвичайно цінний для досліджень у галузі сільського господарства й особливо для компаній, головним пріоритетом яких є безпека власної продукції», – зазначив засновник і генеральний директор Insilico Medicine Алекс Жаворонков.

Нагадаємо, Syngenta змінює підходи ведення аграрного виробництва.