Агрономія
Головне:
Агрономія

ALFA Smart Agro пропонує нові рішення для агровиробників

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В ALFA Smart Agro зазначають, що сьогодні аграрії стикаються з цілою низкою викликів — такими як зливи та посуха, заморозки та спека, нові шкідники, резистентні збудники хвороб і бур’яни, яких складно викорінити. У багатьох випадках традиційні схеми захисту рослин виявляються неефективними. А в умовах зниження рентабельності агровиробництва — ще й економічно невигідними. Відтак сучасний агробізнес вимагає нових рішень.

«Сьогодні високі прибутки отримують лише ті, хто постійно розвивається та вдосконалює технології захисту рослин. Наша компанія працює у тісній співпраці з агровиробниками України. Ми розуміємо, які проблеми їм доводиться вирішувати, — зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro. — Саме тому компанія робить акцент на створенні нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування».

Над створенням нових препаратів, що відповідають сучасним вимогам, працює команда вчених ALFA Smart Agro. Науковці вивчають глибинні процеси, що відбуваються у рослинах, і створюють препарати, що сприяють повному розкриттю потенціалу врожайності культур та підвищують рентабельність виробництва. Тому новий сезон ALFA Smart Agro розпочинає під гаслом «Код вашого прибутку».

Цьогоріч компанія виведе на ринок 5 нових препаратів.

Довідка

ALFA Smart Agro — провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Препарати компанії відзначаються високою ефективністю, зручністю та широким вікном застосування. Велика кількість препаратів, створених науковцями ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції компанії відбувається у відповідності до світових стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.

За результатами 2019 року доля компанії на ринку ЗЗР України складає 6,5%. У 2019-му продуктами ALFA Smart Agro було захищено кожен третій гектар українських полів.

Портфель продуктів ALFA Smart Agro складається з 71 препарату, 36 з яких — унікальні продукти, створені науковцями компанії. 24 із них — захищені відповідними патентами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: