Агрономія

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту рослин від «Сингента»

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту рослин від «Сингента»

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише для забезпечення належної біологічної ефективності препаратів, а й для підвищення продуктивності роботи агрегатів та розчинних вузлів, для здоров’я працівників і для мінімізації впливу на екологію. Помітну роль у цьому відіграють види тари і пакувальних матеріалів.

Пластик, з якого виготовляють каністри й бутлі, має бути достатньо міцним, щоб забезпечити стійкість до механічних впливів при транспортуванні, навантаженні / розвантаженні, зберіганні. Ще він має бути достатньо прозорим, щоб споживачі могли легко визначити залишок засобів захисту рослин в упаковці, не відкриваючи пробку. Місткість упаковок залежить насамперед від норми витрати на гектар. Форма повинна забезпечувати виливання / висипання вмісту з мінімальними залишками на внутрішніх стінках та легке їх вимивання. Каністри й бутлі повинні бути максимально ергономічними для операторів, які з ними працюють.

При розробці EvoPacтм великою мірою було враховано практичні проблеми й потреби с.-г. виробників. Фермер Ієн Робертсон із Великобританії говорить: «Коли мене запросили приєднатися до групи операторів світового рівня, щоб допомогти розробити цю нову упаковку, мені не довелося думати двічі. “Сингента” була першим виробником, який залучив нас на такій ранній стадії, вислухавши нас і давши нам можливість випробувати різні прототипи на етапі проєктування. Вражає бачити, як наші ідеї втілюють у життя».

EvoPacтм має низку нових функцій, що робить його сучасним ергономічним дизайном для полегшення використання, розливання, промивання й утилізації:

– міцна й пластична ручка з обертанням на 360 o дозволяє безпечно заливати продукт в індукційні бункери і баки обприскувачів;

– напівпрозорий пластик дає змогу користувачам бачити залишки продукту в тарі;

– у каністрах немає нерівностей і кутів, де може залишатися якась кількість продукту. Завдяки цьому тара також повноцінно вимивається від залишків.

Переводячи фасування власних препаратів у каністри EvoPacтм, Syngenta прагне зробити роботу агрономів безпечнішою, простішою й екологічнішою. «Я дуже пишаюся запуском EvoPacтм. Це ще одна важлива віха на шляху до нашої мети — наблизити викиди залишків засобів захисту рослин у навколишнє середовище до нульового рівня. Як хімік я розумію розчарування фермерів від роботи з непрактичним обладнанням та від випадкового розливання хімікатів. EvoPacтм — взаємовигідний проєкт: фермери виграють, навколишнє середовище виграє, і “Cингента” виграє завдяки підвищеній орієнтованості на споживача», — каже Олександра Бранд, директор з екологічного розвитку «Сингента».

У 2024 році «Сингента» представить в Україні в пакуванні EvoPacтм відомі українським сільгоспвиробникам фунгіцид-ретардант Сетар®, інсектициди Ампліго® й Карате® в п’ятилітрових каністрах та десиканти Реглон® Форте і Реглон® Супер у десятилітрових каністрах.

Поділитись:

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ