Агрономія

Зміна клімату стає викликом для розробників засобів захисту рослин, - думка

Зміна клімату стає викликом для розробників засобів захисту рослин, примушуючи їх шукати нові підходи до захисту рослин і вносити зміни у портфель продуктів. Препарати мають працювати за екстремальних умов.

Таку думку висловив директор департаменту випробування та розробки ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас в ітерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

За його словами, ефективність кожного продукту вимірюється комплексом чинників: спектр активності, швидкість дії та тривалість захисту, сукупність додаткових переваг, таких як зручна форма препарату, делікатна дія на рослину, ширше вікно застосування, відсутність обмежень у сівозміні тощо.

«Від засобів захисту рослин аграрії сьогодні очікують більше можливостей, бо тільки розумні рішення, які враховують комплекс чинників, можуть врятувати посіви й підвищити економічну ефективність сільського господарства», – переконаний Сергій Кнечунас.

Науковець зазначає, що за останні чотири роки компанія ALFA Smart Agro оновила портфель продуктів на 50%, 24 продукти вже захищені патентами, ще три технології на стадії патентування в Європі за міжнародною процедурою.

Як повідомлялося раніше, через кліматичні зміни фермери цього року менше купували гербіцидів, а вітчизняний ринок ЗЗР цього року у грошовому вимірі зріс на 2%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!