Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Знижено прогноз виробництва зерна в ЄС

Експерти Coceral у своєму прогнозі на 2020 рік зменшили оцінку врожаю зернових у ЄС до 302,5 млн тонн, що на 5,2 млн тонн поступатиметься показнику 2019 року.

Про це повідомляє електронна зернова біржа Grain Trade. 

Зокрема, прогноз виробництва пшениці (без урахування твердих сортів) зменшили з 137,9 до 136,5 млн тонн, тоді як минулого року її врожай склав 145,7 млн тонн. Зменшення виробництва обумовлене різким скороченням посівних площ у Великобританії через потужні зливи восени під час сівби.

Оцінку виробництва ячменю підвищили з 60,8 до 61,8 млн тонн, хоча воно й поступатиметься 62,2 млн тоннам, зібраним у минулому році. Врожай збільшиться завдяки розширенню посівних площ під ярим ячменем у Великобританії за рахунок скорочення площ сівби озимої пшениці та ріпаку.

Прогноз виробництва кукурудзи залишили на рівні 65 млн тонн, що на 4 млн тонн перевищить минулорічні 61 млн тонн. Очікується, що внаслідок надмірно вологої погоди під час сівби озимих зернових площі сівби кукурудзи в порівнянні з 2019 роком виростуть з 8,5 до 9 млн га, причому найбільше у Франції, Німеччині та Польщі.

 Оцінку виробництва ріпаку зменшили з 17,1 до 17 млн тонн, оскільки збільшення площ сівби у Франції не змогло повністю компенсувати скорочення їх у Великобританії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали