Агромаркет

Uland щотижня поповнюється сотнею нових оголошень від фізосіб щодо обігу землі

Сервіс Uland, що сформував найбільшу в Україні базу оголошень щодо обігу землі, щотижня поповнюється приблизно сотнею нових оголошень від фізосіб. Загалом він уже налічує майже 900 користувачів із різних областей України та близько 5 тис. публікацій.

Про це AgroTimes повідомив засновник та очільник спеціалізованої інформаційної платформи з обігу землі Uland Олександр Полховський.

За його словами, сервіс істотно заощаджує час охочим збільшити чи сформувати свій земельний банк, даючи змогу максимально швидко і зручно підібрати необхідні за площею та місцем розташування сільгоспугіддя.

«Маючи солідний досвід в організації роботи з державними базами даних (наша команда створила товарну біржу Polonex, яка є лідером у Прозорро.продажі з реалізації/оренди об’єктів державної власності), нам вдалося сконцентрувати на сайті Uland найбільшу в Україні базу земельних ділянок, що здаються в оренду. На сьогодні це суттєво заощаджує час потенційним орендодавцям і орендарям на пошуки інформації», – зазначив Олександр Полховський.

Як додаткову опцію сервіс пропонує також розсилку інформації про земельні об’єкти на електронну пошту своїм клієнтам.

Важливо, що в разі необхідності команда ресурсу, яка має в розпорядженні велику базу даних, сама веде перемовини з власниками паїв і формує на замовлення клієнта земельний фонд вказаного розміру в обраному районі чи області, який зацікавить інвестора. 

Нагадаємо, на переконання Олександра Полховського, каталізатором прозорої взаємодії між учасниками земельних відносин можуть стати онлайн-сервіси.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!