Агромаркет

Із відкриттям ринку землі спеціалізовані онлайн-сервіси будуть у тренді, - засновник Uland

Із відкриттям ринку землі популярність спеціалізованих онлайн-сервісів зросте в рази, адже очікується, що земельні відносини повністю перейдуть в онлайн.

Таку думку в коментарі AgroTimes висловив засновник та очільник спеціалізованої інформаційної платформи з обігу землі Uland Олександр Полховський.

Зокрема, фахівці Uland уже констатують стрімке зростання відвідуваності сервісу – щонайменше у десять разів. Тож кількість нових оголошень зросла до ста на тиждень. Зростає також і кількість переглядів.

«Деякі сайти й онлайн-сервіси стали більш відвідувані в період карантину, оскільки цьому сприяла обмежена можливість прямої комунікації. Думаю, такий тимчасовий тренд може укріпитися, – зазначив Олександр Полховський. – Втім, зростання активності користувачів Uland я пов’язую в першу чергу зі збільшенням його впізнаваності та функціональності».

За словами експерта, з відкриттям ринку землі команда Uland очікує щонайменше десятикратний приріст у базі оголошень щодо обігу землі, яка наразі вже є найбільшою в Україні.

Українці поступово звикають до онлайн-сервісів і стають усе більш вимогливими до них. Користувачів здебільшого цікавлять надійні і зручні в користуванні вузькоспеціалізовані інтернет-платформи.

Нагадаємо, Uland взаємодіє з системою ProZorro.Продажі для розширення свого функціоналу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!