Агромаркет

«Український Бізнес Хаб» експортуватиме ягоди в Арабські Емірати

Наступного ягідного сезону платформа «Український Бізнес Хаб» планує експортувати ягоди в Об’єднані Арабські Емірати, заявив засновник і виконавчий директор цього об’єднання Святослав Дубина.

Про це повідомляє Agroportal.

«Це будуть невеликі партії, оскільки специфіка цих ринків полягає в тому, що не варто розраховувати відразу отримати контракт на великі партії. У минулому році ми вже запускали пробні партії полуниці і лохини, відпрацьовували логістику, шукали потрібну для цього ринку ягоду. В цьому напрямку досить проблематична логістика, оскільки можливо доставляти ягоду тільки літаками, автоперевезення в принципі неможливо здійснювати, а доставка морським транспортом складає 25 днів», — розповів Святослав Дубина.

За його словами, українська ягода не може конкурувати на ринку за ціною, але зате має дуже хорошу якість і смак. У липні на ринку ОАЕ добре купували органічну полуницю, лохину.

«Також ми зіткнулися з проблемою підтримки температурного режиму ягоди. У країнах Арабського світу в сезон експорту української ягоди спека до 50 градусів, а вона повинна зберігатися при + 5 °С. Найважливіше в поставках – це при перевантаженні продуктів дотримуватися потрібного температурного режиму. Наприклад, в Борисполі немає спеціалізованого складу, який підтримує температуру. Якщо правильно витримувати тепловий режим, то ягода зберігається два тижні і більше, якщо немає – то 2-3 дня», – додав Святослав Дубина.

За його спостереженнями, в країнах Арабського світу населення готове платити високу ціну за смачну хорошу ягоду. Поки найдорожчою на цих ринках вважається французька ягода.

Читайте також:За 2018-2019 роки експорт яблук зріс у 1,5 раза, — підприємець

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!