Агромаркет

УАПГ запускає виробництво нових азотно-сіркових добрив

УАПГ запускає виробництво нових азотно-сіркових добрив
White plastic barrel. Barrel on a pallet with a metal frame. Shipment of chemicals. Plastic container for liquids.

Національний імпортер та виробник мінеральних добрив «Українська агропромислова група» (УАПГ) розширює асортимент та запускає виробництво азотно-сіркового добрива – тіосульфат амонію (ATS).

Новий продукт УАПГ – відповідь на високий попит на рідкі сірковмісні добрива серед українських аграріїв. Це вже другий власний локальний продукт УАПГ. У 2020 році виробник представив рідкі комплексні добрива під торговою маркою MIXTURE-RKD.

Новий проєкт реалізували за півтора року, вже під час повномасштабного вторгнення. Виробник зробив ставку на made in Ukraine: виробнича лінія, технологічний цикл і сировина — повністю українські. Що, в свою чергу, дозволило створити десятки робочих місць. 

На сьогодні обсяги виробництва УАПГ тіосульфату амонію (ATS) становлять 600 тонн в місяць. «Проте, з огляду на високий попит та наші можливості, протягом року плануємо вийти на щомісячний показник у 3000 тонн з подальшим зростанням, що, в результаті, дозволить повністю закрити потреби внутрішнього ринку»», – розповідає Володимир Трюхан, CEO та співвласник УАПГ.

«Тіосульфат амонію (ATS) від УАПГ не поступається якістю імпортним аналогам, проте відрізняється більш доступною ціною. Продукт сприяє підвищенню врожайності, є економічно ефективним», — додає Володимир Трюхан.

Характеристики нового добрива відповідають міжнародним стандартам. Це – чистий, рідкий розчин, що складається з 12% азоту і 26% сірки. Новинка є , найпопулярнішим сірчановмісним продуктом, що використовується в світовій індустрії рідких добрив.  

Тіосульфат амонію (ATS) від УАПГ є безхлорним рідким джелом азоту та швидкодоступної сірки, сумісний з основними рідкими добривами. Він посилює ефективність таких добрив, як КАС, РКД, а також засобів для захисту рослин.. «Спільне застосування КАС та ATS сприяє пролонгації азотного живлення, поліпшує засвоєння азоту рослинами, покращує доступність фосфору та мікроелементів, є інгібітором уреази й нітрифікації та зменшує підкислення грунтів», – деталізує СЕО та співвласник УАПГ Володимир Трюхан.

Нагадаємо, як розрахувати оптимальні дози добрив для озимої пшениці.