Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Придбати продукцію НЕРТУС за програмою з ОТП Банком можна дешевше

Придбати продукцію НЕРТУС за програмою фінансування з ОТП Банком можна на 10% дешевше, ніж за звичайним товарним кредитом.

Про це AgroTimes повідомили у компанії.

Програма фінансування НЕРТУС із ОТП Банком розрахована на аграріїв, що мають в обробітку від 400 га землі й господарюють на ній протягом 3-х років.

Серед переваг, які надає програма фінансування НЕРТУС із ОТП Банком, – відсоткова ставка 0,01% річних на користування кредитом протягом 6 місяців. Банк не вимагає заставу, а кредитну заявку розглядатиме за прискоренною процедурою. В разі позитивного рішення про кредитування, фермер укладає кредитну угоду з банком на певний ліміт – максимум до 3 млн грн, зазначили в компанії.

Ціна на продукцію НЕРТУС за програмою фінансування з ОТП Банком є акційною цілий рік. У рамках визначеного кредитного ліміту фермер може отримувати кошти частинами (траншами) на підставі отриманого в банку рахунку – фактури на продукцію НЕРТУС від дистрибутора. Відсотки нараховуватимуть лише на ту частину коштів, якими фермер скористався.

Передбачено також гнучкий графік погашення траншів. Зазвичай банк надає транші на 12 місяців. Та протягом першого півріччя діятиме пільгова відсоткова ставка 0,01% річних і відсутні будь-які комісії за дострокове погашення. Із 7-го місяця кредитування відсоткова ставка становитиме 15% річних.

Як повідомляв AgroTimes, Інноваційний гербіцид Конвой від НЕРТУС, консолідував сучасні знання з агрономії та висококласні технології виробництва.

Журнали