Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Діє акційна ціна на продукцію НЕРТУС в кредит від ОТП Банку

До 3 млн гривень під 0,01% річних на 6 місяців можна позичити в ОТП Банку на купівлю насіння, мікродобрив і ЗЗР від НЕРТУС.

Про це AgroTimes повідомили у компанії.

Програма фінансування НЕРТУС із ОТП Банком розрахована на аграріїв, що мають в обробітку від 400 га землі й господарюють на ній протягом 3-х років. Кредитні заявки від охочих скористатися продукцією НЕРТУС банк розглядає за прискореною процедурою.

«Протягом 2021 року ціна на насіння, мікродобрива й ЗЗР від НЕРТУС за програмою фінансування з ОТП Банком є акційною»,  – зазначили в компанії.

У рамках визначеного кредитного ліміту фермер може отримувати кошти частинами (траншами) на підставі отриманого в банку рахунку – фактури на продукцію НЕРТУС від дистрибутора. Відсотки нараховуватимуть лише на ту частину коштів, якими фермер скористався. Пільгова відсоткова ставка 0,01% річних діятиме протягом перших 6-ти місяців користування кредитом, із 7-го – 15% річних. За дострокове погашення позики відсутні будь-які комісії. Також відсутня одноразова комісія за видачу кредиту.

Як повідомляв AgroTimes, у компанії НЕРТУС є ефективні добрива для рослин на період, коли озимі посіви відновлюють вегетацію й потребують підживлення. Розроблений компанією НЕРТУС досходовий та післясходовий гербіцид контактно-системної дії Воленс чудово знищує однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни в посівах сої. А чудовим захистом посівів соняшника на полях, що потерпають від амброзії, є досходовий системний гербіцид Фоліо.

Журнали