Агромаркет

Louis Dreyfus веде переговори щодо продажу частки бізнесу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Louis Dreyfus Co. веде переговори щодо продажу частки суверенному фонду добробуту Абу-Дабі ADQ, потенційно відкриваючи компанію для зовнішнього володіння вперше за свою 169-річну історію.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт» з посиланням на Bloomberg.

Як зазначається, успішна операція дала б компанії вливання необхідних коштів, оскільки один з її власників – Маргарита Луї-Дрейфус – шукає засоби для виплати боргів.

«Для ADQ, раніше відомої як Abu Dhabi Development Holding Co., придбання міноритарного пакету акцій одного з чотирьох найбільших трейдерів зернових, олійних культур і цукру може підвищити продовольчу безпеку Об’єднаних Арабських Еміратів на тлі побоювань, викликаних збоями через коронавируса», – йдеться в повідомленні.

Наразі переговори тривають, угода ще не завершена. У червні 2020 року ADQ провела переговори з банками про залучення позик для фінансування операції, яка включала покупку 50% акцій сільськогосподарського підприємства Al Dahra Holding Co.

Нагадаємо, вартість акцій Louis Dreyfus знизилась через надвисокі дивіденди, а за підсумками 2019 року компанія скоротила чистий прибуток на 37%.

Як повідомлялося раніше, Маргарита Луї-Дрейфус, яка володіє контрольним пакетом акцій компанії Louis Dreyfus, надала свою частку акцій в якості застави для отримання кредиту в розмірі $1,03 млрд від Credit Suisse Group AG.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями