Агромаркет

Вартість акцій Louis Dreyfus знизилась через надвисокі дивіденди

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Вартість акцій Louis Dreyfus Holding BV (дочірня компанія Louis Dreyfus Со.) у 2019 році знизилась, оскільки компанія продовжувала виплачувати високі дивіденди.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт» з посиланням на Bloomberg.

Фінанси компанії все частіше перебувають у центрі уваги, оскільки власник компанії Маргарита Луї-Дрейфус намагається продати частку після запозичення щонайменше $1 млрд для фінансування викупу акцій у інших членів сім’ї. Вона намагалася зробити це через її небажання відмовитися від контролю і слабкого інтересу з боку інвесторів.

Згідно з річним звітом компанії, у 2019 році вона виплатила дивіденди в розмірі $280 млн, що призвело до зниження вартості акціонерного капіталу LDH до $3,8 млрд у кінці 2019 року з $4,1 млрд у 2018 році. Згідно зі звітом, компанія запропонувала додатково виплатити в 2020 році дивіденди в розмірі $223 млн з нерозподіленого прибутку.

Нагадаємо, Louis Dreyfus у 2019 році скоротила чистий прибуток на 37%, а головний акціонер Louis Dreyfus передав у заставу свій пакет акцій для отримання понад $1 млрд кредиту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями