Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Головний акціонер Louis Dreyfus передав у заставу свій пакет акцій для отримання понад $1 млрд кредиту

Маргарита Луї-Дрейфус, яка володіє контрольним пакетом акцій компанії Louis Dreyfus, надала свою частку акцій в якості застави для отримання кредиту в розмірі $1,03 млрд від Credit Suisse Group AG.

Про це повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Bloomberg.

Як зазначається, відповідну позику Маргарита Луї-Дрейфус узяла для придбання 16,6% акцій компанії у членів сім’ї. В обмін на це Akira BV – основна холдингова компанія в торговому домі Louis Dreyfus – виставила всі свої акції в якості підтримки.

«Вимога застави показує її здатність зберігати право власності на торговий дім, який перебуває під загрозою через зобов’язання перед іншими членами сім’ї і спаду в прибутковості. Якщо Louis Dreyfus не зможе погасити або рефінансувати кредит, Credit Suisse може взяти під контроль 169-річний бізнес, що працює на ринках олійних культур, цукру і бавовни», – йдеться в повідомленні.

Про заставу акцій було повідомлено холдинговою компанією Akira в голландській корпоративній реєстрації від 24 грудня 2019 року. У повідомленні йшлося про те, що у січні 2019 року Маргарита Луї-Дрейфус позичила $1,03 млрд у Credit Suisse, щоб купити міноритарний пакет акцій у інших членів сім’ї.

З документа не було зрозуміло, чи підлягають заставі додаткові 16,6% акцій, придбаних у січні 2019 року. У той же час, поки Маргарита Луї-Дрейфус була змушена взяти на себе додатковий борг, щоб викупити частки меншості, прибуток компанії знижувався.

Як повідомлялося раніше, чистий прибуток Louis Dreyfus за рік істотно скоротився.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!