Агромаркет

Uland взаємодіє з системою ProZorro.Продажі для розширення свого функціоналу

Сервіс Uland, що зібрав найбільшу в Україні базу оголошень щодо обігу землі, налагоджує взаємодію у сфері IT з системою ProZorro.Продажі для розширення своїх можливостей і збору інформації.

Про це AgroTimes повідомив засновник та очільник спеціалізованої інформаційної платформи з обігу землі  Uland Олександр Полховський.

За його словами, така взаємодія передбачає автоматичне дублювання на плтформі Uland оголошень щодо обігу землі, розміщених на ProZorro.Продажі, що значно розширить функціонал сервісу.

«Після того, як оголошення з ProZorro синхронізується на Uland, система автоматично актуалізує ціну на землю. Якщо ж аукціон успішний, угода автоматично буде закриватися на обох сервісах. Крім розширення власної бази оголошень, це дасть нам змогу збирати дані, яку землю, де і за скільки продали або здали в оренду. Здійснюватиметься також підрахунок успішних угод», – розповів Олександр Полховський.

Він також зауважив, що індексація цін та збір інформації про їх динаміку в кожному районі України дасть змогу робити певні прогнози щодо їх зростання чи зниження. А прогнозованість означає більшу інвестиційну привабливість. Крім того, це сприятиме формуванню прозорої взаємодії між учасниками земельних відносин.

«Якщо наш сервіс покаже, що, наприклад, в одному з районів Черкаської області спостерігається зростання ціни на землю, ми можемо спрогнозувати, що, наприклад, через півроку вона коштуватиме на 20% більше. Це допоможе залучити інвестиції в регіон», – зазначив Олександр Полховський.

Нагадаємо, Uland щотижня поповнюється сотнею нових оголошень від фізосіб щодо обігу землі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!