Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Інвестиції в АПК Вінниччини за 9 місяців перевищили 3 млрд грн

В агропромисловий комплекс Вінницької області за 9 місяців поточного року було вкладено 3,3 млрд грн, а це приблизно половина загального обсягу капітальних інвестицій регіону.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

За його словами, за січень-листопад 2020 року в області реалізували 30 інвестиційних проєктів.

«Найбільше реалізовано проєктів, пов’язаних із розширенням інфраструктури зберігання сільськогосподарської продукції. Всього завершено 13 таких проєктів: 11 – з будівництва та реконструкції зерноскладів, 1 – з реконструкції плодосховища, 1 – з будівництва складу для зберігання кормів», – зазначив Сергій Борзов.

Очільник Вінницької ОДП також повідомив про реалізацію 8 проєктів, спрямованих на реконструкцію та будівництво виробничих потужностей у харчовій та переробній промисловості.

Зокрема, компанія «Дакса Бунге Україна» побудувала в області завод з переробки кукурудзи потужністю в 100 тис. тонн зерна в рік.

Крім того, було побудовано 3 приміщення для утримання поголів’я ВРХ та свиней, а також проведено реконструкцію приміщення для утримання поголів’я корів.

5 інвестиційних проєктів було реалізовано в інших напрямках розвитку аграрної сфери.

«Наразі в агропромисловому комплексі Вінницької області продовжується реалізація 68 інвестиційних проектів: 34 – для розширення інфраструктури зберігання сільськогосподарської продукції, 15 – в харчовій та переробній промисловості, 14 – інші в аграрній сфері, 4 – в тваринництві, 1 – в рослинництві», – додав Сергій Борзов.

Голова Вінницької ОДА повідомив, що агропідприємства інвестували в сільгоспвиробництво 1,596,6 млрд грн. У виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів залучено 1,721,9 млрд грн капітальних інвестицій.

Нагадаємо, обсяги переробки кукурудзи в Україні зростають.

Журнали