Агромаркет

Обсяги переробки кукурудзи в Україні зростають

Компанія «Дакса Бунге Україна» збудувала завод із переробки кукурудзи потужністю 100 тис. тонн на рік у Вінницькій області, і планує поставляти продукцію до країн Північної Африки та Близького Сходу.

Про це AgroTimes розповів директор ТОВ «Дакса Бунге Україна» Андрій Запісоцький.

Відомий переробник харчової продукції Dacsa Group, який володіє підприємствами у шести європейських країнах, цього року розширив географію присутності, інвестувавши в українське підприємство понад 15 млн. євро.

«Понад 70% кукурудзи для своїх підприємств Dacsa Group закуповує в Україні. Коли з’явився стійкий попит на продукцію компанії на Близькому Сході і у Північній Африці, було прийнято рішення створити переробне підприємство поруч із місцем, де вирощується сировина», – підкреслив Андрій Запісоцький.

За його словами, новостворений завод планує поставляти свою продукцію не лише на експорт, а й на внутрішній ринок. Досягти проєктної потужності у 100 тис. тонн на рік планується за 12-18 місяців.

Нагадаємо, згідно з офіційними даними, Україна цього року зібрала 29,8 млн тонн кукурудзи з площі 5,3 млн га, а експортувала з початку поточного МР 7,231 млн тонн.