Агромаркет

Експортні котирування української кукурудзи на базисі СРТ практично зрівнялися з FOB-цінами

Експортні котирування на українську кукурудзу на базисі FOB Одеса продовжують знижуватися. Чутки про можливе обмеження експорту кукурудзи з України не спровокували інтерес імпортерів до закупівель – навіть із поставкою на споті. У той же час, котирування на базисі CPT-порт продовжують залишатися на високому рівні і практично зрівнялися з базисом FOB.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі Refinitiv Agriculture.

«На світовому ринку українська кукурудза програє зерну з Південної Америки. Щоб конкурувати, українське зерно повинно знизитися суттєво, вважають українські трейдери. Однак, незважаючи на зниження котирувань на базисі FOB, попиту на кукурудзу з України практично немає», – йдеться в повідомленні.

Котирування української кукурудзу на базисі CPT-порт залишаються високими. Експортери намагаються закрити контракти і змушені проводити закупівлі за високою ціною. Виснаження запасів і низький обсяг пропозицій підтримує ціни, що практично зрівняло експортні котирування на різних базисах.

«Запаси кукурудзи ще є, але фермери не хочуть продавати її нижче $170/тонна (CPT)», – зазнаив один з українських трейдерів.

Нагадаємо, після заяв про можливе обмеження експорту кукурудзи з України уряд прийняв рішення поки не вживати таких заходів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!