Агромаркет

Ситуація під контролем: уряд поки не обмежуватиме експорт кукурудзи

Станом на сьогодні немає необхідності підписувати додаток до Меморандуму про граничні обсяги експорту кукурудзи врожаю 2019 року, втім, Мінекономіки не виключає таку можливість, продовжуючи слідкувати за ситуацією на ринку.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький на своїй Фейсбук-сторінці.

«Минулого тижня на онлайн зустрічі Мінекономіки з представниками аграрних асоціацій було надано на ознайомлення проект Додатку до Меморандуму про взаєморозуміння стосовно граничних обсягів експорту кукурудзи врожаю 2019 року до 31.08.2020. Після вивчення проекту аграрні асоціації, які представляють галузь тваринництва, надали зворотній зв’язок та повідомили, що станом на тепершній час не вбачають необхідності підписання Додатку по кукурудзі до Меморандуму, оскільки повністю забезпечені запасами кукурудзи для виробництва комбікормів до нового врожаю», – написав Тарас Висоцький.   

Втім, за його словами, Мінекономіки не знімає з порядку денного питання формалізації узгоджених об’ємів експорту кукурудзи і продовжує слідкувати за ситуацією на ринку.

Наразі узгоджені баланси цієї культури залишаються під прискіпливим моніторингом усіх учасників ринку та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Сторони домовилися про можливість перегляду спільної позиції у разі зміни ситуації на ринку.

Нагадаємо, Мінекономіки розробило додаток 2 до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України та учасниками зернового ринку, яким пропонується обмежити експортні відвантаження української кукурудзи в поточному МР.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!