Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ДПЗКУ розпочала форвардні закупівлі зерна нового врожаю

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочинає весняну програму закупівлі зерна врожаю 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Товариство закуповує пшеницю 3-го класу, ячмінь 3-го класу, кукурудзу 3-го класу. Мінімальна закупівельна партія – 100 тонн.

Для участі в програмі с/г виробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років.

ДПЗКУ враховує фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г виробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових.

Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням ДПЗКУ) з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, попередня оплата складатиме 2 800 гривень без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна.

Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Для порівняння, під час осінньої програми закупівель зерна ДПЗКУ  попередня оплата складала 3 600 грн (з ПДВ) за одну тонну законтрактованого зерна.

Нагадаємо, трейдери знижують ціни закупівлі кукурудзи в портових терміналах. Також ми писали, що в «ДПЗКУ» відновлюють Раду директорів.

Журнали