Агромаркет

Corteva Agriscience у І кварталі наростила чисті продажі в Україні більш ніж на 8%

Український бізнес Corteva Agriscience продемонстрував зростання чистих продажів більш ніж на 8% у І кварталі 2020 року, у порівнянні до аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, завдяки переходу на пряму модель продажів насіння Pioneer компанії вдалося відвантажити на 50% більше продукції, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та досягти рекордного показника продажів гібридів бренду Pioneer за останні дев’ять років.

«20% проданого насіння Pioneer було оброблено преміальною технологією захисту LumiGEN у перший рік її запуску на ринку України. Ця передова розробка зменшує вплив сільського господарства на екологію. Наразі технологія доступна лише для насіння Pioneer на замовлення клієнтів, але Corteva працює над розширенням можливостей для обох насінневих брендів», – йдеться в повідомленні.

Чисті продажі насіння бренду Brevant seeds, який реалізується через дистриб’юторську мережу, зросли вдвічі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зростання відбулося завдяки оновленому портфоліо насіння та високому попиту на високоолеїнові гібриди соняшнику серед українських сільгоспвиробників.

«Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience також показав зростання. Чисті продажі засобів захисту рослин зросли більш ніж на 10% у першому кварталі 2020 року завдяки підвищеному попиту на інноваційні продукти компанії. Так, продажі гербіциду Слаш для захисту озимого ріпаку перевершили очікування від продажів у п’ять разів», – повідомляють у компанії.

Успішним був також запуск гербіциду Геліантекс на основі новітньої молекули Arylex active, який у зв’язку з високим попитом було відвантажено на дистриб’юцію в обсягах з розрахунку більше ніж на 300 тис. га соняшнику.

Нагадаємо, Corteva Agriscience започаткувала агрономічну підтримку онлайн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!