Агрономія
Головне:
Агрономія

Corteva Agriscience започаткувала агрономічну підтримку онлайн

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрономічний відділ міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience у квітні провів пілотний вебінар для українських аграріїв, щоб продовжувати надавати експертну підтримку у час, коли існують обмеження на особисті зустрічі. Вебінар було проведено для представників господарств Південного регіону.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Цифрові технології набувають все більшої актуальності та широкого застосування, особливо зважаючи на теперішню ситуацію, і Corteva Agriscience, як прогресивна передова компанія, буде і надалі збільшувати їх використання в роботі. Ми бачимо, що попит на такі послуги зростає серед наших клієнтів та плануємо проводити подібні вебінари з агрономічної підтримки перед початком наступного сезону», – зазначив Павло Голосний, менеджер з агрономічної підтримки використання засобів захисту рослин Corteva Agriscience в Україні.  

Під час онлайн-заходу фахівці Corteva обговорили з клієнтами стан зернових колосових культур та озимого ріпаку, влив кліматичних умов, відповіли на запитання, а також розробили стратегію захисту культур з використанням інноваційної продукції Corteva Agriscience – гербіцидів Квелекс і Слаш, які містять в основі новітню молекулу Arylex active, а також фунгіцидів Таліус, Вареон, Аканто Плюс.

Фунгіцид Таліус гарантує тривалий контроль борошнистої роси, в той час як Вареон надає ефективне та комплексне рішення проти широкого спектру хвороб зернових колосових культур. Аканто Плюс забезпечує контроль захворювань великої кількості культур, включаючи зернові, соняшник, рис, сою, кукурудзу, ріпак.

Гербіцид Квелекс забезпечує ефективний контроль широкого спектру двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових колосових культур. Слаш надає покращений захист озимого ріпаку від бур’янів в період їх активного росту та вже набув значної популярності серед українських виробників.

Corteva Agriscience також пропонує у своєму портфоліо високоякісні гібриди озимого ріпаку бренду Brevant seeds, які володіють високим потенціалом урожайності та необхідним комплексом ознак для отримання максимального прибутку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!