Агромаркет

Міжнародна премія Crop Science Awards відзначила переможців

Corteva Agriscience отримала дві нагороди Crop Science Awards на форумі Crop Science, який відбувся в Лондоні. Престижні нагороди відзначають найкращі в своєму класі наукові, технологічні та лідерські ініціативи в галузі захисту рослин і цифрового сільського господарства по всьому світу.

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

Corteva отримала найвищі нагороди в категорії «Найкращий новий засіб захисту рослин або механізм дії» за розробку інноваційного фунгіциду Inatreq™ природного походження, який вперше за 15 років відкриває можливість працювати з новим цільовим місцем дії на пшениці та бананах.

Також Corteva отримала нагороду в номінації «Найкраща громадська програма» за запровадження й роботу Академії жіночого лідерства в сільському господарстві, участь в якій на сьогодні день взяли понад 75000 жінок. Восьмимісячна програма підтримує та заохочує розвиток жінок у агробізнесі, підготовку майбутніх лідерок через освіту, співпрацю та прихильність сільськогосподарським технологіям, включаючи генетику сільськогосподарських культур та захист рослин.

Раніше чисті та органічні продажі Corteva Agriscience збільшились на 6%. Також ми писали, що Corteva Agriscience запровадила форвардні програми для українських аграріїв.