Агромаркет

Чисті та органічні продажі Corteva Agriscience збільшились на 6%

Чисті продажі та органічні продажі Corteva Agriscience збільшились на 6% порівняно з попереднім роком.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Згідно із фінансовим звітом Corteva Agriscience за перший квартал 2021 року, чисті продажі та органічні продажі зросли на 12%, причому двозначне зростання відбулося у кожному регіоні. Продаж нових продуктів у  напрямку засобів захисту рослин збільшився на понад 120 млн дол. США порівняно з попереднім роком.

Чисті продажі насіння зросли на 2%, а органічні продажі – на 3% у річному обчисленні, що зумовлено продовженням проникнення нових продуктів та зростанням місцевих цін, що більш ніж компенсувало вплив сезонних термінів постачання насіння в Північній Америці.

Прибуток за ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від безперервної діяльності становили 613 млн дол. США та 0,81 дол. США за акцію за перший квартал 2021 р. відповідно.

Стабільне зростання цін та збільшення обсягів, що в сукупності перевищило зростання витрат, призвело до збільшення операційної EBITDA на 14% до 904 млн дол. США проти того ж кварталу минулого року.

У першому кварталі відбулось збільшення ринкових витрат компанії, включаючи витрати на фрахт та логістику, а також на сировину. Ці виклики були частково компенсовані постійним виконанням компанією своїх програм підвищення продуктивності.

Загальні витрати на збут у відсотках до продажів покращились приблизно на 160 базисних пунктів.

Керівництво збільшило орієнтовні показники чистого обсягу продажів у 2021 році до діапазону від 14,6 до 14,8 млрд дол. США – і підтвердило орієнтовану операційну EBITDA за весь 2021 рік в межах 2,4 млрд дол. США та 2,5 млрд дол. США.

Нагадаємо, Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%. Також ми писали, що Corteva Agriscience запровадила форвардні програми для українських аграріїв.