Агромаркет

75 українських фермерок навчатимуться бізнесу та агротехнологіям

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення відбору учасниць інноваційної освітньо-грантової Програми TalentA-2021 для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок з метою сприяння покращанню продовольчої безпеки суспільства в межах корпоративних Цілей сталого розвитку 2030.

Про це повідомляє прес-служба компанії Corteva.

Усього на участь у Програмі було подано 125 заявок, що на 30% більше, ніж минулого року.

Загальна кількість учасниць зросла майже вчетверо – з 20 у 2020 році до 75 у новому сезоні.

До списку учасниць Програми увійшли жінки віком від 20 до 70 років з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, котрі працюють у різних сферах сільського господарства – займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом.

11 травня розпочнеться інтенсивне навчання в освітньому онлайн-хабі Програми TalentA, який включатиме модулі з soft skills, новітніх методів та інструментів розвитку бізнесу, ефективного маркетингу, фінансів, інноваційних агротехнологій, сталого розвитку та юридичної грамотності.

Навчання завершиться у серпні підсумковим тестуванням. За його результатами та на підставі наданих проєктних концепцій буде визначено групу фіналісток, які змагатимуться за три гранти від компанії Corteva Agriscience на реалізацію мікропроєктів, спрямованих на покращення продовольчої безпеки громад. Цього року грантовий фонд становить 22000 доларів США та буде розподілений таким чином: за перше місце учасниця отримає 10000 доларів США, за друге – 7000 доларів США, за третє – 5000 доларів США. На етапі підготовки конкурсних проєктів учасниці тісно співпрацюватимуть з командою менторів, які допоможуть їм чітко визначити й опрацювати тему проєкту в усіх його складових – від концепції та стратегії до бюджету та соціального впливу й партнерства.

Програма TalentA-2021 реалізується компанією Corteva Agriscience за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Організаційний партнер Програми – ГО «Центр стратегій та комунікацій «Синергія в дії».

Нагадаємо, Corteva виділила 10 тис. доларів на продовольчу підтримку самотніх літніх людей. Також ми писали про те, що щонайменше 135 млн людей у світі відчувають гостру нестачу продовольства.