Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Corteva виділила 10 тис. доларів на продовольчу підтримку самотніх літніх людей

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience виділила новий грант на закупівлю продовольчих наборів для незаможних людей.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

10 тис. доларів США отримав благодійний фонд Let’s Help, який забезпечить продуктами першої необхідності тисячу самотніх літніх людей по всій Україні в рамках програми «Гідна старість». Раніше влітку минулого року Corteva виділила кошти у розмірі 5 тис. доларів США на цю ініціативу.

«Компанія Corteva Agriscience прагне вирішити питання продовольчої безпеки по всьому світу і пропонує різні рішення для забезпечення стійкості продовольчої системи, включаючи як інструменти, які ми пропонуємо сільгоспвиробникам на полі, так і соціальні проєкти для громад. Ми вважаємо, що соціальна відповідальність бізнесу перед суспільством є дуже важливою складовою роботи, адже сталий розвиток громад загалом є однією з запорук успішного розвитку сільського господарства», –  зауважив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Благодійний фонд Let’s Help підтримує будинки для людей літнього віку у восьми областях України та самотніх людей літнього віку адресно. Ключовою програмою фонду є «Гідна старість». В рамках цієї програми Let’s Help підтримує самотніх людей літнього віку з 2015 року.  

«Під час пандемії Covid-19 ми стикнулися з гострою необхідністю забезпечення людей літнього віку повноцінним харчуванням. Завдяки грантовій підтримці компанії Corteva Agriscience тисяча самотніх людей літнього віку отримають потрібну та своєчасну допомогу, вони будуть забезпечені продуктами першої необхідності», – розповіла Ольга Бондаренко, директорка фонду Let’s Help. 

Підтримка компанією Corteva місцевих громад є однією з 14 Цілей сталого розвитку 2030, яка базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот і цілі для операційної діяльності компанії. Компанія послідовно підтримує розвиток громад та проєкти, спрямовані на досягання добробуту та забезпечення продовольчої безпеки. Нагадаємо, щонайменше 135 млн людей у світі відчувають гостру нестачу продовольства.

Журнали