Щонайменше 135 млн людей у світі відчувають гостру нестачу продовольства
Наприкінці 2019 року 135 мільйонів людей у 55 країнах та територіях відчували гостру нестачу продовольства. Про це йдеться у новому виданні щорічної «Глобальної доповіді про продовольчі кризи», яку опублікували міжнародний альянс ООН, урядові та неурядові агентства, що працюють над вирішенням першопричин крайнього голоду.
Про це повідомляє прес-служба ФАО.
У доповіді також зазначається, що у 2019 році в 55 країнах з продовольчою кризою, 75 мільйонів дітей мали затримки у рості, а 17 мільйонів страждали від виснаження. Це найвищий рівень гострої нестачі продовольства та недоїдання, зафіксований Мережею з моменту першого видання звіту у 2017 році.
Крім того, у 2019 році 183 мільйони людей були класифіковані у стані стресу – на межі гострого голоду та ризику перерости в кризу чи щось гірше, спричинених потрясінням або стресом, такі як пандемія COVID-19.
Більше половини (73 мільйони) із 135 мільйонів людей, охоплених звітом, проживають в Африці; 43 мільйони – на Близькому Сході та Азії; 18,5 мільйонів – у Латинській Америці та в країнах Карибського басейну.
Основними рушійними чинниками тенденцій, проаналізованих у звіті, були конфлікт (ключовий фактор, який підштовхнув 77 мільйонів людей до гострої продовольчої небезпеки), екстремальні погодні умови (для 34 мільйонів людей) та економічні потрясіння (для 24 мільйонів).
Нагадаємо, через нашестя сарани Ефіопії загрожує голод.
Додати коментар