Тваринництво

Завдяки підгодовуванню поросят у підсисний період значно підвищується їхній статус здоров’я на дорощуванні

Підгодовування поросят у підсисний період вирішує кілька важливих питань.

Зокрема, компенсує дефіцит молока матері. Особливо це стосується поросят із низькою живою вагою. Підгодовування в середньому збільшує масу поросят на відлученні на 0,5-0,8 кг/голову, вирівнює гніздо, мінімізує наявність некондиційних поросят на відлученні.

Також підгодовування поступово тренує слизову оболонку шлунку й кишківника: вона стає міцною, і на відлученні не відбувається зрізання ворсинок, кишківник функціонує ефективно, без проявів діареї.

Безпечні контакти з продуктами рослинного походження запускають більш ранню й потужнішу роботу ферментної системи, що відіграє вирішальне значення на відлученні поросят. Тварини легко переходять до споживання комбікормів.

За підгодовування поросятам не загрожує після відлучення «голодна яма». За статистикою, за спрощеною технологією (використання тільки відлучного престартера) в перші дві доби після відлучення 60% поросят зовсім не їдять корм, на третій-четвертий день починають їсти і лише на шостий-сьомий день починають давати середньодобовий приріст.

За правильної підготовки шлунково-кишкового тракту та привчання поросят до споживання й засвоєння корму тварини після відлучення легко переживають стрес, їдять і ростуть.

Добрий розвиток залозистої тканини шлунку та кишківника завдяки тренуванням у період дорощування та відгодівлі проявляються збільшенням середньодобового приросту та зниженням конверсії корму на 0,1-0,2 кг.

Завдяки підгодовуванню в підсисний період статус здоров’я поросят на дорощуванні значно підвищується, адже зберігається цілісність кишківника та нормальна мікрофлора, мінімізується стрес для організму.

Як повідомлялося, «Угринів Еко ферм» із перших днів життя поросят вводить у їхній раціон замінник молока.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!