Тваринництво

Як ощадливо запобігти тепловому стресу та зберегти продуктивність птиці

Як ощадливо запобігти тепловому стресу та зберегти продуктивність птиці

Створення сприятливих умов середовища є основою ефективного виробництва птиці. Стреси через спеку, холод, занадто сухе або вологе повітря, протяги, постійний шум можуть мати негативний вплив на споживання корму та перетравність, а також позначаються на імунному статусі птиці.

Для реалізації технічних рішень, спрямованих на зниження теплового стресу, часто потрібно багато часу, а також значні капітальні інвестиції. Крім створення сприятливого мікроклімату  для запобігання стресу в птиці, як невідкладний засіб рекомендується застосовувати добавки з кормом або водою.

Кормові добавки повинні відповідати певним вимогам, основні з яких: бути безпечними та ощадливими для здоров’я птиці, не накопичуватись та не залишатися в кінцевій продукції, мати натуральний склад.

Liptotran L – інноваційний високотехнологічний іспанський продукт, що має заспокійливу дію та запобігає нервовій інтоксикації. Унікальний склад біологічно активних та органічних компонентів Liptotran L включає рослинні екстракти валеріани та ешольції каліфорнійської, органічні кислоти та седативні мінерали.

Рідка кормова добавка Liptotran L забезпечує комплексне вирішення проблем, пов’язаних зі стресами у птиці: знижує збудливість центральної нервової системи; пригнічує та контролює патогенну мікрофлору; стимулює іонно-катіонний обмін; сприяє розвитку корисної мікрофлори та розвитку ворсинок шлунково-кишкового тракту.

Показання щодо застосування:

– переповнення в приміщеннях птахоферми;

– встановлення ієрархії під час групування птиці;

– зміни технології утримання та параметрів мікроклімату;

– зміни технології годівлі;

– шум у приміщеннях;

– транспортування птиці;

– зменшення розкльовів та канібалізму;

– приймання та акліматизація птиці.

За додатковою інформацією про рідкий антистресовий препарат Liptotran L звертайтеся до відділу продажів ATH Company.