Тваринництво

Як обрати варіант зберігання інгредієнтів комбікорму

Зберігати компоненти майбутнього комбікорму можна у силосах: поліестерових, металевих чи у гнучких. В усіх типах силосів зберігають і зернову, і білкову групу компонентів.

Найчастіше господарства обирають 50-кубові силоси через зручність експлуатації, розповів експерт з питань кормовиробництва Микола Демчак.

Модульні металеві силоси розташовують зазвичай у приміщеннях, а поліестерові стійкі до дії природних чинників, тому їх можна встановлювати просто неба.

Обираючи варіанти зберігання інгредієнтів комбікорму на комбікормовому заводі, варто орієнтуватися на потужність виробництва та обсяги комбікормів.

Зокрема, треба враховувати географію розташування та погодні умови. Наприклад, у зимовий період снігопади можуть перешкодити доставці сировини, тому краще подбати про можливість формування достатніх запасів.

Власний комбікормовий завод, наприклад, від німецького виробника Buschhoff, дозволяє контролювати рецептуру, а також швидко змінювати її.

У раціоні тварин – завжди свіжий корм. Також є можливість контролювати якість вихідного корму. При цьому немає потреби транспортувати корм, що дозволяє знизити як виробничі витрати, так і собівартість корму.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!