Тваринництво

Як «Квітки Бро» підтримують здоров’я курчат

Як «Квітки Бро» підтримують здоров’я курчат

Порушення технології вирощування може мати найнегативніше позначитися на здоров’ї курчат. Йдеться про мікроклімат, якість кормів, ветеринарний супровід, зокрема вакцинацію.

Про це розповів Сергій Левченко, провідний спеціаліст з вирощування молодняку та промислового стада батьківського поголів’я компанії «Квітки Бро», пише журнал «Наше птахівництво».

«Багато часу потребує усунення наслідків впливу погоди, особливо в міжсезоння (весна, осінь), – зазначив він. – У ці пори року вдень може бути 25 °С, а вночі 5 °С. З такими перепадами температур найкраще справляється автоматика. Для міцного здоров’я курчат потрібно створити сталий мікроклімат згідно з технологічними картами для певного періоду вирощування».

Дуже важливим чинником для здоров’я курчат є якість кормів. Комбікорм, у виробництві якого «Квітки Бро» використовують виключно якісні компоненти, повністю відповідає рекомендаціям фірми-виробника курчат батьківського стада.

Чимало уваги потребує біологічний чинник – протистояння вірусним і бактеріальним агентам, додав Сергій Левченко.

«Отримуючи добовий молодняк батьків, ми щоразу вивчаємо схему вакцинації прабатьків. Бо акцентуємо увагу на тих профілактичних щепленнях, які застосували проти певних вірусних і бактеріальних хвороб на прабатьківському стаді, щоб продовжити обрану стратегію захисту стада», – пояснив він.