Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Як економити до 40% енерговитрат з комбікормовою установкою

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Дробарки Buschhoff BHOS дають змогу економити до 40% енерговитрат для дробильно-змішувальної установки. Вони використовують високопродуктивні трифазні мотори від 11 до 90 кВт.

Дробарки без повітродувки типу BHOS дають за однакової сили двигуна значно вищу продуктивність подрібнення, ніж дробарки з повітродувкою.

Внаслідок цього дробарка BHOS використовує всю енергію для дроблення і не потребує повітря для транспортування зерна і шроту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!