Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Виробники молока і переробники мають домовлятися й укладати річні контракти, – Чагаровський

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Україні потрібна Національна програма розвитку молочної галузі, яка складатиметься з двох розділів – молочної галузі та молочної переробки.

Про це заявив голова ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський.

Він вважає, що допоки ціна на молочну сировину в Україні буде вища, ніж у країнах, які оточують Україну (Польща, країни Балтії, Білорусь), то у нас будуть імпортні молочні продукти.

Виходом із такої ситуації може бути комплекс мір. «Переробники і виробники мають домовитися й укласти річні контракти з прогнозованими коридорами цін на сировину, де передбачена відповідальність як виробника, так і переробника», – зазначив експерт.

Крім того, держава має регулювати обсяг імпорту молочної сировини. «Якщо ми це зробимо зараз, то за рік-півтора-два споживання в Україні буде не 15% у перерахунку на молочну сировину, а 50-60%», – пояснив Вадим Чагаровский.

І, нарешті, потрібно привести базові показники молочної сировини до європейських норм, підкреслив він.

Нагадаємо, 2019 рік став найуспішнішим щодо зростання виробництва молока екстраґатунку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!