Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Вибір молоткової дробарки зерна залежить від потреби господарства у кормах

Уміст цілих зерен у подрібненому кормі для тварин не має перевищувати 0,3-0,5%. Збільшення їхньої кількості, як порівняти з нормою, призводить до підвищених витрат на корми.

Для кращого споживання тваринами грубі корми (сіно, солома та інші) необхідно подрібнювати: довжина частинок – не менше ніж 10-15 мм.

Процес подрібнення – один із найважливіших етапів виробництва високоякісних кормів. Подрібнення зерна злакових культур, кукурудзи або зернобобових вимагає спеціальних агрегатів – таких, як молоткова дробарка. Вона має високу продуктивність, просту конструкцію, компактна, надійна та безпечна.

Молоткові дробарки зерна бувають із наддувом повітря (вентилятором) або без нього. Пристрій із вентилятором використовують за невеликої або середньої потреби в кормах. Якщо ж господарство щодня виробляє великі обсяги кормів, доцільно використовувати дробарку без повітронаддува.

Для досягнення кращого засвоєння зерна компанія Buschhoff застосовує молоткові дробарки з молотками з побідитовими наконечниками. Їхній період ефективної експлуатації – до 10 тис. тонн. Ці дробарки типу BHOS дуже міцні і гарантують постійно високу продуктивність.