Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Вітчизняна тунельна вентиляційна система для свинарника: і кондиціонер, і вентилятор

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Вентиляція є невіддільним елементом підтримання оптимального мікроклімату у свинарнику, від чого безпосередньо залежить стан здоров’я поголів’я.

Повністю автоматизована система тунельної вентиляції приміщень із функцією охолодження припливного повітря від компанії «Брацлав», відповідає саме таким вимогам, пише журнал The Ukrainian Farmer.

В основі її роботи лежить конвекційний принцип охолодження завдяки високій швидкості руху повітря. По суті, це один із режимів роботи поздовжньої вентиляції, коли великі витяжні вентилятори викидають величезні маси повітря через торцеву частину будівлі, створюючи в приміщенні високе розрідження.

До того ж тунельна вентиляційна система може працювати і як кондиціонер, і як вентилятор. Тільки касети мають бути захищеними від зовнішнього впливу: дощу, снігу тощо.

Також система тунельної вентиляції приміщень від «Брацлава» ресурсоощадна. Адже в ній залучено та раціонально використовуються тільки вентилятори, кондиціонерів не потрібно. Для функціонування потрібна лише вода та помпа потужністю до 1 кВт енергії на годину для подачі води. При цьому вода, яка використовується, не потребує спеціального оброблення.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ