Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Відома експертка із протидії АЧС консультуватиме свинокомплекс KSG Agro

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрохолдинг KSG Agro для профілактики АЧС використовує для оброблення автотранспорту, який в’їжджає на територію свинокомплексу в селі Нива Трудова Дніпропетровської області, найсучасніші дезінфектанти.

Вони зводять ймовірність проникнення вірусу АЧС на підприємство практично до нуля, повідомили у компанії.

Ці засоби протестовані залученої агрохолдингом до партнерства групою експертів на чолі з одним із кращих в Україні експертів із протидії АЧС, консультанткою низки міжнародних компаній, доценткою кафедри патанатомії Дніпропетровського аграрно-економічного університету, кандидаткою ветеринарних наук Елеонорою Єсіною.

«Елеонора Єсіна виступатиме консультантом свинокомплексу з профілактики АЧС на постійній основі, що дозволить підприємству використовувати найсучасніші досягнення, наукові та практичні розробки для всебічної профілактики вірусу АЧС», – зазначив головний технолог свинокомплексу Юрій Шавкун.

Крім того, співробітникам свинокомплексу не дозволяється утримувати свиней у домогосподарствах. Хоча іншим мешканцям села компанія не може заборонити цього. Однак, за словами голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, останніми роками поголів’я свиней у домашніх господарствах села скоротилося приблизно на 80%.

Цього вдалося досягти економічними методами. У спеціальному магазині KSG Agro організував продаж свинини за собівартістю. Кожен співробітник підприємства має право щомісяця придбати не менше 5 кг виробленої свинокомплексом свинини.

Серед інших заходів біобезпеки – допуск на територію підприємства виключно співробітників та їх обов’язкова санобробка, спецодяг і спецвзуття для персоналу, заборона приносити на територію підприємства продукти тваринного походження, розмежування транспортних маршрутів, максимальне використання кормів власного виробництва та інші.

Як повідомлялося, KSG Agro обладнав новий пункт біобезпеки на в’їзді на територію свинокомплексу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!