Тваринництво

В Україні буде представництво генетичної компанії Topigs Norsvin

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Центр підвищення ефективності в тваринництві (СІАВ) і генетична компанія в галузі свинарства Topigs Norsvin уклали контракт про запуск, поширення і контроль генетики Topigs Norsvin в Україні.

Відтепер сервіс і підтримка Topigs Norsvin стали доступні і в Україні, повідомили у СІАВ.

Крім технологічного і експертного супроводу, поставок живих тварин, генетичного матеріалу, СІАВ організує в Україні свинокомплекси з чистопорідними тваринами для отримання ремонтних свинок Topigs Norsvin під потреби товарних ферм, а також здійснюватиме управління станцією штучного осіменіння.

В Україні працюватиме програма InGene – вирощування власних свинок Topigs Norsvin з кращими материнськими якостями та ефективною відгодівлею потомства з будь-якої наявної на свинокомплексі генетики свиней за рахунок сперми кнурів материнських ліній Topigs Norsvin.

Як повідомлялося, поголів’я у промисловому сегменті свинарства за дев’ять місяців збільшилося на 4,8%.

Довідка

Topigs Norsvin – нідерлансько-норвезький холдинг, що входить до трійки найбільших генетичних компаній світу. Компанія, відома своїми інноваціями, представлена в 54-х країнах, потужні дослідницькі центри розташовані у Нідерландах, Німеччині, США, Канаді, Бразилії та інших глобальних центрах свинарства. Щорічний бюджет на дослідження і розробки складає близько 20 млн євро, обсяг продажів у 2019 р. перевищив 165 млн євро. Основними напрямами генетичної роботи є покращення показника конверсії корму та якості м’яса.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями