Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Укрпромінвест-Агро» запустив друге приміщення для утримання корів за канадською технологією

«Укрпромінвест-Агро» запустив друге приміщення для утримання корів за канадською технологією

Компанія «Укрпромінвест-Агро» завершила другий етап реконструкції системи утримання молочного стада – ввела в експлуатацію приміщення «Канада-2» на нетельному комплексі у селі Дзигівка Ямпільського району Вінницької  області. Це – потужний племінний репродуктор, який спеціалізується на голштинській породі американської селекції.

Про це повідомили у компанії.

Нове приміщення має 463 місця, a умови утримання дозволяють отримувати надій на фуражну корову понад 12 тис. л молока на рік.

Нова технологія утримання покращує збереження корів та мінімізує захворюваність у стаді, підкреслив директор із тваринництва «Укрпромінвест-Агро» Максим Армашов.

«У нових приміщеннях ми встановили тунельну вентиляцію, яка забезпечує постійний доступ свіжого, охолодженого повітря, – розповів він. – Також застелили спеціалізовані матраци, які дозволяють мінімізувати захворювання ніг та вим’їв корів. А спеціалізовані напувалки ємкісного типу задовольняють потребу корови у воді за одну хвилину».

Крім того, на фермі встановлено нове доїльне обладнання з найбільшою пропускною спроможністю молока та автозніманням апаратів для виключення сухого доїння, потужною вакуумною системою, яка видає стабільний вакуум без коливань.

«Укрпромінвест-Агро» розпочав проєкт із реконструкції системи приміщень для утримання корів у 2017 році. Вже на початку наступного року відкрив перше реконструйоване приміщення «Канада-1» на 406 місць утримання.

За словами Максима Армашова, реконструкція приміщення у 2017 році дала свої результати: суттєво зменшилося «випадання» корів зі стада, покращилося здоров’я стада, особливо ніг та вим’їв. «За рахунок комфорту утримання було збільшено споживання раціону. Таких же результатів очікуємо й нині», – додав він.

Завершальний етап реконструкції систем утримання корів заплановано на жовтень поточного року. Зокрема, 31 жовтня планується введення в експлуатацію приміщення «Канада-3» на 240 місць утримання.

Після завершення реконструкції нетельний комплекс компанії стане найбільшим у Європі комплексом з доїльною системою Dell-Pro від Delaval на одному майданчику.

Журнали